sdílet Penzión U Lip na Facebooku
Penzión U Lip česká verze  Penzión U Lip slovenská verzia  Penzión U Lip english version  Penzión U Lip deutsch version

Penzión U Lip Trojanovice, Trojanovice ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


Penzion U Lip - Trojanovice - Beskydy - Frenštát pod Radhoštěm ...


Tento hotel U Lip ponúka ubytovanie pre 47 osôb v dvoch budovách v 14-tich izbách s vlastnými sprchovými kútmi a WC. Spoločná sociálne zariadenia sú na poschodí. Penzión poskytuje stravovanie v dvoch reštauráciách, kde je preferovaná polpenzia. V letných mesiacoch sa podáva občerstvenie i v predzáhradke. Parkovanie v areáli penziónu U Lip.

Hotel U lip *** Trojanovice je situovaný v krásnom horskom prostredí Beskýd. Svoje služby Vám ponúka priamo pod horou Radhošť so sochou pohanského boha Radegasta a kaplnkou Cyrila a Metoda. Hotel U LIP je vzdialený len cca 500m od lanovej dráhy na Pustevny (1024 m n. M.), Kde si na svoje prídu milovníci turistiky, cyklistiky i zimných športov.

V malebnom horskom prostredí Beskýd Vám ponúka svoje služby hotel U lip *** Trojanovice. Ubytujeme Vás v komfortne vybavených izbách. O Vaše stravovanie sa postaráme v našej útulnej reštaurácii. Okolie hotela je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku. Ponúka množstvo príležitostí na športovanie i na relaxáciu. Cieľom výletov môžu byť niektoré z mnohých prírodných či kultúrnych pamiatok.

Hotel U lip *** v Trojanovice je tiež vhodný pre hromadné ubytovanie detí. Máme dobré skúsenosti s organizovaním škôl v prírode i lyžiarskych kurzov. K dispozícii je samostatná školiaca miestnosť (36 poslucháčov) oddelená od jedálne. Reštaurácia hotela ponúka plnú penziu. Tu je ukážka jedálneho lístka. Okolie hotela ponúka množstvo príležitostí k športovému aj kultúrnemu vyľitia. Je tiež vhodný pre hromadné ubytovanie detí. Máme dobré skúsenosti s organizovaním škôl v prírode i lyžiarskych kurzov. K dispozícii je samostatná školiaca miestnosť (36 poslucháčov) oddelená od jedálne. Reštaurácia hotela ponúka plnú penziu. Tu je ukážka jedálneho lístka Okolie hotela ponúka množstvo príležitostí k športovému aj kultúrnemu vyžitiu.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýpřistýlka
5254

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, rádio, sat

Základní informace: Informační služba, úschovňa bicyklov, nefajčiarske miestnosti, parkovacia plocha v areáli, reštaurácia

Popis okolí: Chceme Vás pozvat do Moravskoslezských Beskyd, které patří k vyhledávaným turistickým oblastem v České republice. Kroky návštěvníků v této chráněné krajinné oblasti nejčastěji směřují k Pustevnám a Radhošti, s legendární sochou slovanského boha Radegasta. Na úpatí Radhoště se nachází obec Trojanovice, odkud jsou turisté přepravováni na hřeben Beskyd lanovkou. Příznivcům turistiky se zde naskýtá plné vyžití v každém ročním období. Pro lyžaře je tu k dispozici mnoho tras s různým stupněm náročnosti. Po celý rok můžete využít kryté bazény na Pustevnách, ve Frenštátě a v Rožnově. V létě je lákadlem nový aquapark ve Frenštátě. Milovníkům koní je k dispozici jízdárna TJ Slovan.

Tipy na výlet: K snadno dostupným kulturně historickým místům náleží například Automobilové muzeum v Kopřivnici, vzdálené necelých 20 km od Trojanovic. Hned za Kopřivnicí se nalézá malebné městečko Štramberk, proslavené díky půvabné hradní věži "Trúba"a neméně krásné jeskyni Šipka, světově známé zejména proto, že zde byly objeveny pozůstatky člověka neandrtálského. Obě památky jsou přístupné veřejnosti..Stejně slavný je i skanzen v Rožnově pod Radhoštěm. Ve valašské vesnici se od jara do podzimu téměř každý víkend konají jarmarky, poutě a hody.

Doporučená trasa bus: z Frenštátu p.R. směr Ráztoka na konečnou a vrátit se cca 200 m zpět

Doporučená trasa vlak: Žel. Stanice Frenštát p. R. dále místní linkou autobusem směr R8ztoka konečnou a vrátit se cca 200 m zpět

Doporučená trasa auto: Frenštát p.R., Trojanovice, Ráztoka vpravo u hl. cesty

Dostupnost střediska:


Centrum název: (3 km)

Autobusová zastávka název: (200 m)

Vlaková zastávka název: (3 km)

Letiště název: (12 km)

Autobusové nádraží název: (3 km)


Vlakové nádraží název: (3 km)

Obchod: (1 km)

Stravovanie:


Restaurace popis:

Naše restaurace Vám v příjemném prostředí nabízí široký výběr výtečných jídel studené i teplé kuchyně. V našem jídelním lístku naleznete také řadu místních specialit. Na náš kuřecí plátek v bylinkosýrové omáčce dlouho vzpomíná každý, kdo k nám zavítal a ochutnal. Celková kapacita restaurace je 55 míst. Prostory restaurace jsou také vhodné pro slavnostní příležitosti, jako jsou svatby, rodinné oslavy či promoce.Restaurace: (počet míst 55)

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling, Bazén venkovní, Bazén krytý

Kongresové služby:
Telefon, TV, Video , CD přehrávač, Magnetofon, Tabule, Speciální osvětlení, Úschovna cenných předmětů

Potřebujete uspořádat obchodní schůzku, firemní sešlost, školení či jinou kulturní akci?

Hotel U lip *** Trojanovice Vám nabízí:

příjemnou restauraci
konferenční místnost (48 - 50 míst)
ubytování v komfortně vybavených pokojích
parkoviště

Konferenční kapacity:

zasedací místnost č. 1 (počet míst 50)

Cenník ubytovania:


Datumza osobu
1.1-31.12750


Měna: CZK

Ceny zahrnují:
Sleva / poplatky: Izby STANDARD: dospelí - noc / polpenzia - 870, -Czk, deti do 10-tich rokov - noc / raňajky - 710, -Czk, noc / polpenzia - 830, -Czk, Izby BUSINESS: dospelí - noc / polpenzia - 970, -Czk, deti do 10-tich rokov - noc / raňajky - 810, -Czk, noc / polpenzia - 930, -Czk

Fotogaléria (9):


Penzión U LipPenzión U LipPenzión U Lip
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com