sdílet Penzion Blatský dvůr na Facebooku
Penzion Blatský dvůr česká verze  Penzion Blatský dvůr slovenská verzia  Penzion Blatský dvůr english version  Penzion Blatský dvůr deutsch version

Penzion Blatský dvůr Veselí nad Lužnicí, Veselí nad Lužnicí ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


Penzion Blatský dvůr Veselí nad Lužnicí - ubytování Jižní Čechy...


Penzión Blatský dvor - Borkovice Veselí nad Lužnicí: Vám ponúka svoje služby. Penzióny južné Čechy z ktorých je Blatský dvor klenot, kde prežijete tú najkrajšiu dovolenku. Ubytovanie južné Čechy, vám ponúka mnohé, ale len tento Vás zavedie do neprerušeného kúta našej vlasti do prírodnej rezervácie Borkovická blata. Penzióny južné Čechy Vám ponúka kvalitné služby. Blatský dvor je to pravé miesto pre Vaše ubytovanie. Blatský dvor je zameraný na cykloturistiku po okolí Třeboňska, ale ako ubytovanie južné Čechy je vhodnou ponukou pre rodinnú rekreáciu v apatrmá s vlastnou kuchyňou a soc. zariadením.

Dovolenka južné čechy, ktorá Vám ponúka príjemne strávený pobyt. Penzión Blatský dvor je to pravé miesto pre Vaše ubytovanie. Veľa možností kúpania, hubárčenie, prechádzky na koňoch. Jedine u nás Vaše deti spoznajú kvalitné ubytovanie južné čechy. Dovolenka južné čechy Vám dá zabudnúť na starosti všedného dňa!

Penzión Blatský dvor - Borkovice vo Veselí nad Lužnicí: Ubytovanie je riešené formou ôsmich apartmánov. Všetky apartmány majú vlastnú kuchyňu zariadenú všetkým potrebným. V apartmáne je posedenie s televízorom s možnosťou výberu sat. programov. Ďalej je súčasťou každého apartmán, kúpeľňa so sprchovacím kútom a sociálnym zariadením. Spálne sú podľa veľkosti apartmáne jedna alebo dve podľa veľkosti apartmánu a počtu lôžok.

1. Trojlôžkové apartmány (možno aj pes)
2. štvorlôžkové apartmány
3. Štvorlôžkové apartmány (i pre invalidov)
4. päťlôžkové apartmány
5. Trojlôžkové apartmány.
6. Trojlôžkové apartmány.
7. Dvojlôžkové apartmány.
8. Trojlôžkové apartmány.

Pre deti je v rozľahlej záhrade pripravené pieskovisko a bazén, ktorý poteší i dospelých. Pre milovníkov cykloturistiky je pripravená uzamykateľná kolkáreĹ. Parkovanie je možné v objekte, po dohode je možné pripraviť aj garáž. K dispozícii je vonkajšie posedenie pod pergolou s ohniskom v záhrade. Na všetkých izbách je prístup na internet cez Wi-Fi. Pre deti sú v záhrade pripravené hojdačky, šmykľavka a pieskovisko.Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový5 lůžkovýhandicap
11213

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, apartmány s plne zariadenou kuchyňou, detská postieľka k dispozícii, umývadlo na izbe

Základní informace: bezbariérový prístup, Informační služba, úschovňa bicyklov, parkovacia plocha v areáli, Internetové připojení k dispozici, domácim zvieratám vstup povolený

Popis okolí: Při návštěvě našich Blat nemůžete opomenout navštívit Blatskou stezku. V délce 5,5 km Vás provede po povalových chodnících přírodní rezervací. Na kole do třiceti kilometrů pak můžete navštívit mnoho zajímavého z těch nejznámějších lze jmenovat: Písečný přesyp -Jihočeská poušť u Veselí nad Lužnicí. Zámek Červená Lhota - renesanční vodní zámek. - více Bošilecký a Horusický rybník dva z největších rybníků v ČR. Zámek Hluboká. Úzkokolejná dráha- projížďky vláčkem po jižních Čechách. ZOO Hluboká- zoologická zahrada s parkem. Lužnice, Zlatá stoka- vodní toky Blat. Blatský skanzen - ukázka z minulosti blaťáků. Weissovo muzeum- expozice krojů a národopisu. Chýnovské jeskyně - jedinečné podzemí českého jihu. Tábor - město založené husity. Kozí hrádek- zřícenina tvrze kde pobýval Jan Hus. České Budějovice- metropole jižních Čech. Hrad Choustník- zřícenina středověkého hradu. Bechyně - lázeňské město, most přes Lužnici navržený Františkem Křižíkem. Hrad Dobronice - zřícenina hradu. Hrd Borotín - zřícenina hradu. Rozhledna Hýlačka - starobylá rozhledna ve tvaru husitské hlásky.

Tipy na výlet: Na kole do třiceti kilometrů pak můžete navštívit mnoho zajímavého z těch nejznámějších lze jmenovat:
PÍSEČNÝ PŘESYP-Jihočeská poušť u Veselí nad Lužnicí.
ZÁMEK ČERVENÁ LHOTA- renesanční vodní zámek
BOŠILECKÝ A HORUSICKÝ RYBNÍK dva z největších rybníků v ČR
ZÁMEK HLUBOKÁ
ÚZKOKOLEJNÁ DRÁHA- projížďky vláčkem po jižních Čechách
ZOO HLUBOKÁ- zoologická zahrada s parkem .
LUŽNICE, ZLATÁ STOKA- vodní toky Blat
BLATSKÝ SKANZEN- ukázka z minulosti blaťáků
WEISsOVO MUZEUM- expozice krojů a národopisu
CHÝNOVSKÉ JESKYNĚ- jedinečné podzemí českého jihu
TÁBOR město založené husity
KOZÍ HRÁDEK- zřícenina tvrze kde pobýval Jan Hus
ČESKÉ BUDĚJOVICE- metropole jižních Čech
HRAD CHOUSTNÍK- zřícenina středověkého hradu.
ZOO HLUBOKÁ- zoologická zahrada s parkem .
BECHYNĚ- lázeňské město, most přes Lužnici navržený Františkem Křižíkem.
HRAD DOBRONICE- zřícenina hradu.
HRAD BOROTÍN- zřícenina hradu.
ROZHLEDNA HÝLAČKA- starobylá rozhledna ve tvaru husitské hlásky.

Dostupnost střediska:

Stravovanie:


Restaurace popis: Stravování vlastní - všechny apartmány mají vybavený kuchyňský kout.

Služby:Sportovní možnosti:
Jízda na koni , Bazén venkovní, Golf, Cyklotrasy
cyklotrasy Jižní Čechy: Hlavním zaměřením penzionu je vzhledem k rovinatému terénu v okolí cykloturistika. V blízkosti penzionu vedou několikeré cyklotrasy Jižní Čechy z nichž lze jmenovat "Krajem rybníků", " Po stopách selského baroka", nebo mezinárodní cyklotrasy Jižní Čechy "Grúnweis".

Možností koupání je u nás hned několik. Již zmiňovaný bazén v zahradě penzionu nebo deset minut chůze vzdálené přírodní koupaliště jistě osvěží v parných dnech. Písečné pláže a pěkné koupání nabízí 7km vzdálené pláže Vlkova.

Pro pěší turistiku můžeme doporučit například Weissovu stezku či Blatskou stezku.

Projížďka na koních nebo kočárem Blatskou krajinou, bude pro Vás i Vaše děti nezapomenutelným zážitkem.

Na Borkovická blata navazuje Černická obora kde naleznete golfové hřiště.

Na řece Lužnici je možno zapůjčit si loď a uspořádat celodenní výlet rájem vodáků z Veselí do Soběslavi. Dopravu z penzionu a zpět Vám zajistíme.

Pro rybáře slouží náš penzion jako výchozí bod po Třeboňských rybnících, řekách a jezerech. S vyřízením povolenky Vám rádi pomůžeme.

Konferenční kapacity:

Cenník ubytovania:


Datum2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový5 lůžkový
1.1-31.12500-700750-10501000-14001250-1750


Měna: CZK

Ceny zahrnují:

Fotogaléria (20):


Penzion Blatský dvůrPenzion Blatský dvůrPenzion Blatský dvůr
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com